دعوت به همکاری

کمیته کودک و نوجوان انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه فارس از کلیه اعضای این انجمن و افراد علاقه مند به حوزه کتابخانه، کتابداری و ادبیات کودک و نوجوان دعوت می نماید در برنامه های تابستانی این انجمن شرکت نمایند.
زمینه های فعالیت این کمیته به شرح زیر است:

الف) راه اندازی کتابخانه دبستان رازی (ناحیه ۴ آموزش و پرورش شیراز): شامل ساماندهی و آماده سازی کتب، آماده سازی محیط کتابخانه

ب) برگزاری جلسات قصه خوانی برای کودکان در سطح مدارس و پارک های شهر

ج) وبلاگ نویسی : فعالیت در وبلاگ گروهی کمیته کودک و نوجوان

د) جمع آوری اخبار مربوط به حوزه ادبیات کودک و کلیه فعالیت های انجام شده در سطح شیراز و شهرستان های استان در حوزه کتابخانه ها و کتابخوانی کودک و نوجوان

کلیه علاقه مندان به موضوعات فوق می توانند با گذاشتن یک پیام حاوی ادرس ایمیل یا شماره تماس خود و یا فرستادن یک ایمیل به آدرس ایمیل این وبلاگ در برنامه های تابستانی این کمیته شرکت نمایند. شرکت در فعالیت های موارد الف و ب مستلزم حضور فرد در شهر شیراز می باشد.

/ 2 نظر / 66 بازدید
یاشار

سلام لينک شديد همکار عزيز. اگر شما هم لينک کنید ممنون می شم . با تشکر ـ ياشار . خدانگهدار.

روزنامه ايران

سلام به نویسندگان این وب لاگ من (خانم) مافی هستم از روزنامه ایران ویژه نامه استان فارس اگه ویژه نامه ما را توی این چند روز خوانده باشید ما از تمام همشهری های شما دعوت کردیم تا با ما در زمینه مطالب و عکس ( در مورد استان فارس "فقط") همکاری کنند تا مطالب و عکس ها شون را در روزنامه با اسم خودشون به عنوان خبرنگار افتخاری چاپ کنیم. ما هم وب لاگتون و دیدم و پیش خودمون گفتیم آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم وقتی نویسندگان به خوبی شما هستند پس چرا ما دنبال کسای دیگری بگردیم ( نکه فکر کنید نمی گردیما اما خوب ...!) پس از همین جا از شما و دوستای نویسندتون دعوت می کنیم که با ما همکاری کنید. اینم شمارمون : 88504122 - 021 تازههههههههه اینم mail مون : fars_iz@yahoo.com يادم رفت بگم ما فاكس داريم ( دنياي پيشرفته) : 88510571 - 021 يادتتتتتتتتتتتتتتتتتون نره ها ما منتظريم (( خدايا ميشه زود اين نظر من را كه دعوت به همكاري بخونه يعني ميشه؟))